Pracují pro nás stabilně a dlouhodobě dva zkušení smluvní anesteziologové:
MUDr. Soňa Dobíšková
MUDr. Vojtěch Šklíba
Zajišťují péči pro naše klientky, které podstoupí některý z malých operačních výkonů na našem operačním sálku. Jedná se o tyto léčebné a kosmetické úkony loop ošetření čípku děložního, biopsie - odběry materiálu na rozbor, kyretáže dělohy, punkce cystzevního genitálu, průchodnost vejcovodů plastické úpravy zevního genitálu.

Tato péče zahrnuje anesteziologický dohled, t.j. monitorování životně důležitých funkcí, podání analgosedace - nitrožilně podané látky k omezení bolestivého vnímání prováděného zákroku i k celkovému zklidnění a podání krátkodobé nitrožilní anestezie, určené k ambulantním zákrokům, která se vyznačuje rychlým nástupem účinku a také rychlým odbouráváním, což umožňuje po 2 hodinách sledování v našem zařízení, být dopraven Vašimi blízkými do domácí péče.

Zajišťuje zkušená interní lékařka MUDr. Eva Astlová - majitelka vlastní praxe www.interna-astlova.cz

Každý čtvrtek dopoledne v naší ordinaci provádí sonografie štítné žlázy interní předoperační vyšetření a interní kontroly včetně EKG u těhotných.

Naše gynekologická ordinace Vám může zprostředkovat vyšetření vrozených dispozicí k některým dědičně podmíněným onemocněním. Krevní test bude proveden v ordinaci a předán k vyšetření do akreditované genetické laboratoře.

Ženám u kterých je zvýšené riziko těchto dědičných onemocnění je pak toto vyšetření hrazeno ZP – ostatní mají možnost provedení testu za úhradu.

O která onemocnění se jedná a pro které ženy a dívky jsou vhodná?

Trombofilní stavy ( dědičně podmíněná zvýšená srážlivost krve )

 • U osob s tímto dědičným onemocnění dochází častěji k tzv. TEN = tromboembolické nemoci - vzniku žilní trombózy s následnou embolií ( tj. vznik krevní sraženiny a ucpání cévy v místě vzniku nebo po jejím uvolnění i jinde v krevním řečišti ) V důsledku těchto procesů vzniká infarkt myokardu nebo cévní mozková příhoda.
 • Trombofilní stav může být také jednou z příčin komplikací v těhotenství. Jedná se o obtíže s otěhotněním, opakované samovolné potraty, předčasné odloučení placenty, preeklampsie ( zvýšený krevní tlak v kombinaci s poruchou funkce ledvin a výraznými otoky ) a opožděný nitroděložní růst plodu.
 • Užívání hormonální antikoncepce obecně zvyšuje riziko vzniku trombózy- zvláště v kombinaci s dalšími rizikovými faktory. Pokud však žena, která má vrozenou dispozici pro zvýšenou krevní srážlivost užívá hormonální antikoncepci, je u ní toto riziko významně zvýšeno.

Dědičný typ karcinomu prsu a vaječníků ( BRCA 1,2 )

Ženy s touto dědičnou dispozicí mají výrazně vyšší riziko onemocnění karcinomem prsu nebo vaječníků než ostatní populace. Tento typ dědičně podmíněného nádoru se vyskytuje obvykle v mladším věku a často se opakuje mezi pokrevními příbuznými ( babička , matka, dcera, sestra ).

Ve spolupráci s IVF centrem ISCARE nabízíme pacientkám zařazeným do programu IVF + ET ( mimotělní oplodnění ) možnost přípravy k vlasnímu provedení umělého oplodnění v naší ordinaci. Pacientky tak můžou absolvovat část celého procesu v tzv. ” domácích “ podmínkách. Jedná se vytvoření vhodného stimulačního protokolu ( hormonální přípravy za účelem dosažení optimálního počtu vajíček vhodných k mimotělnímu oplodnění ), ultrazvukové kontroly procesu zrání vajíček a vhodné načasování k odběru vajíček, které pak již probíhá v IVF centru.

Mgr. Andrea Klimentová provádí masáže těhotenské, regenerační, rekondiční i sportovní. Nabízí také reflexní léčbu, manuální lymfodrenáže, nutriční poradenství, řešení problémů obezity, cvičení pro bolavá záda.

V naší ordinaci působí každou sobotu dopoledne na základě telefonického objednání.

Těhotenské masáže

Těhotenství je pro ženu obdobím, kdy prochází značnýmí fyzickými a emocionálními změnani. Někdy může docházet i k nepříjemným fyzickým pocitům souvisejícími s váhovým přírůstkem, rostoucím bříškem a zvýšeným zadržování tekutin v těle.

Speciální techniky těhotenských masáží zmírňují napětí v přetížených svalech zad a šíje, v oblasti dolních končetin zlepšují prokrvení, zmírňují otoky a předchází vzniku křečových žil. Budoucí mamince přinášejí úlevu nejen fyzickou, ale i psychickou – podporují duševní rovnováhu, snižují stres a úzkost. Pocity uklidnění se pak přenášejí i na miminko.

Těhotenské masáže jsou prováděny speciálně vyškolenou fyzioterapeutkou.

Celotělová těhotenská masáž ( 60 min. ) 750,- Kč
Masáž hlavy, obličeje, krku a ramen ( 45 min. ) 550,- Kč
Masáž paží a rukou ( 30 min. ) 400,- Kč
Masáž zad ( 40 min. ) 500,- Kč
Masáž dolních končetin ( 30 min. ) 400,- Kč

Ostatní masáže

Masáže jsou zaměřeny na nejčastější obtíže pohybového aparátu.

Bolesti a ztuhlost v oblasti krku a ramen ( 40 min. ) 500,- Kč
Bolesti dolní části zad ( 50 min. ) 630,- Kč

Psychologie pro ženy TrustFrameProžíváte obtížné období? Potřebujete se svěřit se svými těžkostmi a obavami? Tápete v partnerských vztazích?

Témata: partnerské vztahy, problémy s otěhotněním, neplánované otěhotnění, potrat, porod, šestinedělí, klimakterium - psychosomatické změny, syndrom prázdného hnízda, poruchy příjmu potravy

Forma péče: individuální konzultace nebo účast v podpůrné skupině

 

Mgr. Lucie Nápravová – profesní resume:

 • absolventka University Karlovy v Praze – FF – jednooborová psychologie
 • 15 letá praxe v oboru – psychodiagnostika a psychologické poradenství
 • 7 let soukromá praxe
 • 5 let vedení projektu Trust Frame - Psychologie pro ženy

CENÍK:

1 konzultační hodina ( 60 min ) 600 Kč včetně DPH
podpůrná skupina ( 120 min ) 300 Kč včetně DPH

Agel

NAŠE PACIENTKY VYZKOUŠELY
AGEL – GELOVÁ SUSPENZNÍ TECHNOLOGIE – REVOLUCE VE WELLNESS
INOVATIVNI ZPŮSOB DOPRAVY ŽIVIN DO ORGANISMU

PROČ PRÁVĚ AGEL?
ÚČINNOST VSTŘEBÁVÁNÍ 95 – 100%

Základem technologie je přírodní gel, tvořený kombinací přírodních složek (xanthanová guma z kukuřice a guarová guma ze zelené fazole) s příměsí vody. Do tohoto gelového nosiče, který je základem v každém Agel produktu, jsou vsazeny účinné látky (vitamíny, minerály, rostlinné extrakty, a pod.) bez přístupu kyslíku. Účinné látky v gelové struktuře zůstávají v přirozené, rozložené formě, tj. formě, jakou tělo přímo akceptuje. Pro lidský organismus je to nejrychlejší a nejlehčí forma výživy, kdy se vstřebává takové množství nutričních látek, jaké si vezme.

 • gel je složen z množství vláknin, které podporují očistu těla od tuků, toxinů a potravinářských přísad
 • posiluje trávicí systém
 • podporuje lepší absorpci kalcia
 • prevenci proti střevním onemocněním
 • pomáhá snížit cholesterol a škodlivé tuky v krvi
 • zlepšuje hladinu cukru v krvi
 • vyrovnává krevní tlak
 • nejvyšší možná vstřebatelnost, přírodní produkty, příjemná chuť, bez vedlejších účinků

www.mujgel.cz

Pro více informací kontaktujte prosím naši recepci + 420 286 921 019 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Měření antioxidantů

Nejenom pro naše pacienty jsme připravili možnost,
jak mít větší přehled o svém zdraví - MĚŘENÍ ANTIOXIDANTÚ!

Měření antioxidantů je velice důležitá diagnostická pomůcka, která by se dala prakticky zařadit do systému včasného varování před závažnými onemocněními.

SCANNER HLADINY ANTIOXIDANTŮ

Co je to skener?

Je to revoluční nástroj, který slouží k měření hladiny karotenoidních antioxidantů ve vašem těle a k ověření důkazu účinnosti doplňků stravy při zlepšování Vašeho celkového antioxidantního zdraví.

Co přesně skener dělá?

Umístěte dlaň své ruky před bezpečný nízkoenergetický laserový paprsek skeneru a ihned obdržíte výsledek hladiny karotenoidních antioxidantů ve Vaší pokožce – svou hodnotu karotenoidů v kůži.

Proč bych měl/a být skenován/a?

Díky měření stabilní hladiny karotenoidních antioxidantů v kůži a díky generování hodnoty karotenoidů v kůži poskytuje
skener přesnější a spolehlivější bioukazatel stavu Vašeho celkového antioxidantního zdraví, než kterákoliv jiná metoda
měření antioxidantů. Zjištění hodnoty karotenoidů v kůži Vám pomůže uvědomit si hladinu antioxidantů ve Vašem těle a poskytne Vám motivaci, kterou potřebujete ke zlepšení Vašeho celkového antioxidantního zdraví.

Pro více informací kontaktujte prosím naši recepci + 420 286 921 019 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.